Skip links

family – first פעילויות וקייטנות בקיץ 2024 בכפר הירוק.

לאחר יותר מ-17 שנות פעילות מרתקות, בהן יצרנו מאות הפקות, פעילויות וקייטנות קיץ ופגשנו אלפי ילדים מדהימים!
אנחנו מבינים שצוות המקצוענים של פמילי הוא צוות מיוחד שמקפיד על תקנות ובטיחות ומצד שני על ערכים חינוך וכיף תוך חיזוק הקשר עם המשתתפים, צוות פמילי דואג ומעניק חום ואהבה ברמה הכי גבוהה לכל ילד וילד.

קייטנת family – first אנחנו מתרגשים וגאים להודיע שההרשמה לקייטנות הקיץ של 2024 בכפר הירוק כבר החלה! זו ההזדמנות המושלמת לילדים לחוות קיץ מהנה, מלא פעילויות מרתקות והרפתקאות חינוכיות. הקייטנות שלנו מציעות תוכניות מגוונות, צוות מנוסה ואווירה חמה ומשפחתית. אל תחמיצו את ההזדמנות להבטיח מקום לילדכם בקייטנה שלנו!
נשמח לראותכם בקייטנה ולחוות קיץ פנטסטי.

קייטנת קיץ family – first לקיץ מהנה, מלא פעילויות מרתקות והרפתקאות חינוכיות

הקיץ של 2024 מגיע עם קייטנת קיץ Family-First! הקייטנה המושלמת לקיץ מהנה ומשפחתי, המציעה פעילויות מרתקות והרפתקאות חינוכיות בכפר הירוק בלב השרון הפורח. הצוות המקצועי יספק חום ואהבה מסורה לכל ילד וילד, עם תקנות בטיחות מוקפדות ורישיונות משרד החינוך.

מסלולי קייטנת family – first בכפר הירוק:

קייטנת קיץ Family-First מציעה מסלולים מגוונים ומרתקים המתאימים לכל גיל ותחומי העניין של הילדים.
הקייטנה תפעל במהלך חופשת הקיץ החל מה 01.07.2024-22.08.2024 , ניתן להירשם לשבועות בודדים!

קייטנת פמילי – מה בתוכנית?

קייטנת קיץ Family-First מציעה מגוון פעילויות מרתקות כמו ג’אגלינג, אילוף כלבים, גרפיטי, אינדיאנים, קוסמים, אשליות אופטיות, מדע וטכנולוגיה, אומנויות לחימה, תיפוף גוף ברייקדאנס, המירוץ למיליון, DIY, יוגה, קונדיטורים צעירים, מהנדסים צעירים, תאטרון, השרדות, חדר בריחה, ציורי גוף, כדורגל, כדורסל, חוגי חיות, בועות ענק, מוסיקה וחיבה יצירתית.

גילאים: בוגרי ט.חובה – חובה / בוגרי כיתות א-ג
שעות: 8:30-13:00, צהרון: 13:00-16:00
מיקום: הכפר הירוק

קייטנת אנגלית – אנגלית בדרך אחרת- ביה”ס אביב

קייטנת family – first השנה בקייטנת הקיץ שלנו יש לכם הכל! נלמד אנגלית בצורה חוויתית בחלק הראשון של היום ואז נצא לפעילויות מרתקות כמו מירוץ למיליון, חידות בריחה, עשיית דברים בעצמך, ועוד.
אתם גם תוכלו להיות חלק מקבוצת הבלשים הצעירים שיבצעו משימות מרתקות. כל זה בשילוב עם השפה האנגלית שנלמד בצורה מהנה ומעוררת השראה. והכל אבל הכל באנגלית!

מחזורים של 10 ימים לפחות עם אפשרות להוספת שבועות (התלמיד ימשיך בתכנית האישית שלו)

תאריכי הקייטנה בתאריכים 01.7-15.8
למי מיועד? לגילאי 7-14 לפי חלוקה גילאית
שעות : 8:30-15:00
מיקום: הכפר הירוק

קייטנת אנגלית - אנגלית בדרך אחרת- ביה"ס אביב
Contact with | צרו קשר עם קייטנת family – first
קייטנת family – first גאים להודיע שההרשמה לקייטנות הקיץ של 2024 בכפר הירוק כבר החלה! זו ההזדמנות המושלמת לילדים לחוות קיץ מהנה, מלא פעילויות מרתקות והרפתקאות חינוכיות.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

קייטנת כדורגל – מסלול ספורטיבי במיוחד קייטנת family – first

קייטנת כדורגל היא חוויה מרגשת לילדים המתעניינים בספורט המוביל. במסגרת הקייטנה, הילדים מתאמנים עם מאמנים מנוסים בניהולו של המאמן האגדי אמיר פייגנבאום, משתתפים במשחקים וטורנירים, ומשפרים את כישוריהם בכדורגל. הם גם מתרגשים ומשתפים פעולה עם ילדים אחרים ברמה דומה ולומדים ערכים חשובים כמו עבודת צוות ותחרות הוגנת. קייטנת הכדורגל מציעה חוויה ספורטיבית כיפית ומפתחת את כישוריהם ותחושת הביטחון העצמי של הילדים.

קייטנת הכדורגל מעניקה לילדים הזדמנות להתפתח בתחום הספורט האהוב עליהם ולהינות מחוויה איכותית ומרגשת במשך קיץ חם ומלא אנרגיה.

המחנה יתקיים בתאריכים 28.7-08.8
שעות 8:30-15:00 
גילאים: 7-11
מיקום: הכפר הירוק – בתוך אולם ממוזג

קייטנת כדורגל - מסלול ספורטיבי במיוחד קייטנת family - first

קייטנת DIY אומנות ויצירה!

קייטנת הדמיון הקסום, קייטנת עשה זאת בעצמך קייטנת DIY אומנות ויצירה שלנו היא מרחב לילדות וילדים המבקשים לחקור את החלומות האמנותיים שלהם ולאמץ את האינדיבידואליות שלהם.

מרחב הקייטנה שלנו, שוכן בתוך הפאר של הטבע, מספק את הרקע המושלם להרפתקאות אינסופיות ולחקירה מלאת דמיון. מציור ואיור לגזירה והדבקות, מגוון הפעילויות המגוון שלנו מעודד כל ילדה וילד לבטא את עצמם בחופשיות ולגלות את כישרונותיהם הייחודיים. עם התמקדות בפיתוח יצירתי ואינדיבידואליות חינוכית, המדריכים המנוסים שלנו מטפחים סביבה תומכת שבה ילדים מוסמכים ללכת בעקבות החלומות שלהם ולרדוף אחר התשוקות שלהם. בין אם מדובר ביצירת עציץ ממוחזר וצבעוני או בכרטיס ברכה מעוצב ומקורי, כל רגע בקייטנת DIY אומנות ויצירה בסטייל הוא הזדמנות לצמיחה, למידה ויצירתיות ללא גבול.

קייטנת family – first, הצטרפו אלינו למסע הקסום הזה שבו לדמיון אין גבולות!

את הקבוצות והתכנים בקייטנה ילווה יואב מאיר מעצב האופנה וכוכב הטלוויזיה.

תאריכי הקייטנה בתאריכים 21.7-08.8
למי מיועד? לגילאי 7-10 לפי חלוקה גילאית
שעות : 8:30-15:00
מיקום: הכפר הירוק

קייטנת DIY אומנות ויצירה!

קייטנת איורי אופנה עיצוב וסטייל!

קייטנת האופנה הכי סטייל בארץ! הקייטנה שלנו הוא מרחב חינוכי שעוסק באופנה מאפשרת ומציעה שילוב ייחודי של חקר אמנותי וערכים מעצימים.
לאורך הקייטנה יתעמקו הבנות בעולם איור האופנה, יחדדו את כישוריהן ויביאו לחיים את חלומות העיצוב שלהן על הנייר. משרטוט צלליות אופנתיות ועד הוספת נקודות צבע עזות, כל משתתפת תשחרר את האמנית הפנימית שלה ותיצור יצירות אופנה מדהימות. בנוסף לאיור, החניכות יעצבו דפי השראה, תמונות קולאז’ ומילים שמדברות על הסגנון והחזון הייחודיים שלהם. אבל מעבר לתחום האסתטיקה, קייטנת האופנה שלנו שמה דגש חזק על טיפוח דימוי גוף חיובי, חגיגת יצירתיות ואימוץ אינדיבידואליות. הצטרפו אלינו לשבועיים של אופנה, כיף והנאה שלא דומה לשום שבוע אחר!

את הקבוצות והתכנים בקייטנה ילווה יואב מאיר מעצב האופנה וכוכב הטלוויזיה.

תאריכי הקייטנה בתאריכים 21.07-08.08
למי מיועד? לגילאי 9-12 לפי חלוקה גילאית
שעות : 8:30-15:00
מיקום: הכפר הירוק

קייטנת איורי אופנה עיצוב וסטייל!

מידע כללי קייטנת family – first

קייטנות הקיץ של family – first פועלות

באישור משרד החינוך ורישיון עסקים של עיריית רמת השרון. הקייטנה מפעילה צוות מורים וצוות אבטחה של הכפר על מנת להבטיח את ביטחון הילדים.

קייטנת family - first  דניאל בקר, מחברת "פמילי" הינה אדם ניסיון בתחום ומציעה ידע וניסיון של 16 שנה בהפקת קייטנות, מה שמבטיח את איכות הקייטנה והשגת המטרות החינוכיות.
בעלים ומייסדת פמילי

לקייטנה יש ביטוח מקיף המקיף ביותר בארץ, מה שמבטיח את הביטחון של הילדים במהלך הפעילות.

דניאל בקר, מחברת “פמילי” הינה אדם ניסיון בתחום ומציעה ידע וניסיון
של 17 שנה בהפקת קייטנות, מה שמבטיח את איכות הקייטנה והשגת המטרות החינוכיות.

לסיכום, יש מספר מקומות מוגבל בכל מחזור הקייטנה, ולא ניתן להצטרף לאחר סיום תהליך ההרשמה, מה שמבטיח את איכות החוויה ותשומת הלב לכל ילד בקייטנה.

Contact with | צרו קשר עם קייטנת family – first
קייטנת family – first גאים להודיע שההרשמה לקייטנות הקיץ של 2024 בכפר הירוק כבר החלה! זו ההזדמנות המושלמת לילדים לחוות קיץ מהנה, מלא פעילויות מרתקות והרפתקאות חינוכיות.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

קייטנות ומחנות קיץ | מגזין נותני שרות

קראו עוד אודות ארגון הקייטנות והצטרפו אלינו “יחד יוצרים שינוי” החזון שלנו

כיתבו תגובה

דילוג לתוכן