Skip links

קייטנות קיץ 2021 בירושלים והסביבה – לילדים ולבני נוער שרוצים פעילות מהנה בחופש

גרים באזור ירושלים? ריכזנו כאן עבורכם את כל קייטנות קיץ 2021 בירושלים והסביבה

יש ילדים שתמיד ימצאו דרכים להעסיק את עצמם ולאו דווקא מול המחשב והמסכים. הם נהנים לצייר, הם אוהבים לעצב, הם מסוגלים לשבת שעות ולפסל בפלסטלינה והחופשה אף פעם לא ארוכה מידי עבורם. אך יש כאלה יחפשו את הקייטנות בירושלים ויש כאלה שכל יציאה מהשגרה מצליחה לשעמם אותם ברמה כזו שהוריהם מוכנים לשלם כל סכום ובלבד שהילד יעשה עם עצמו משהו. יש גם את הילדים שההורים שלהם לא זוכים לחופשה בת חודשיים והם מחפשים נואשות קייטנה או פתרון עבור הילד שנשאר בבית לבדו משך שעות ארוכות בכל יום.

קייטנות בירושלים והסביבה – לילדים שרוצים ליהנות בחופשה

הקייטנות בירושלים מציעות את מיטב הפעילות האטרקטיבית לילדים, כאשר הם לא יחושו איך הזמן עובר. אטרקציות ייחודיות שיעניקו להם גם את החוויה הלימודית וגם את האקשן שאין קייטנה שתהיה שלמה בלעדיה.

הפעילויות המוצעות כיום בקייטנות בירושלים והסביבה כוללות גם את הטיולים החווייתיים וגם את הפעילות המדעית עם ניסויים מרתקים בנושאים שונים. גם תחום היצירות וההתנסות במגוון חומרים שונים אינו נזנח והילדים נהנים מהיכרות עם חומרים חדשים ומיצירות אומנות היוצאות תחת ידיהם לאחר הדרכה מתאימה.

אנחנו ממליצים מאוד לכל הורה וכל ילד, לדאוג לניצול מקסימלי של ימי החופשה בקייטנות. אלו לא יגרעו כלל מתחושה החופשה הדרושה להם כל כך. עצם היציאה מהמסגרת הפורמלית כבר מעניקה להם את החופשה הדרושה והמסגרת של הקייטנה יוצקת לכל זה תוכן איכותי.

הצצה לקייטנות קיץ 2021 בירושלים והסביבה

קייטנת מחול ותיאטרון

jerusalemdance@gmail.com

בקייטנה מלמדים מיטב המורים למקצועות המחול והתיאטרון המשמשים כמורים במשך כל השנה, בבית הספר תיאטרון מחול ירושלים. הקייטנה מתקיימת במתנ”ס בית הנוער העברי.

שיעורי המחול בקייטנה: ג’אז, בלט קלאסי, מחול מודרני וריקודי אופי. בנוסף למחול מתקיימות סדנאות יצירה, משחקי מחול ותיאטרון, יום גילוי כישרונות, ימי שיא ומופעים. הקייטנה מתקיימת באווירה אינטימית וחמה.

לפרטים נוספיםלחצו כאן

הקייטנה המטיילת: “קייטנע” – קייטנה על גלגלים

הקייטנה המטיילת היא “קייטנה על גלגלים”. בקייטנה המטיילת בכל יום הילדים עולים לאוטובוסים ויוצאים לחוויה שונה ומפתיעה. בקייטנה על גלגלים, הילדים יגיעו בכל יום למתחמי הבילוי הכי שווים בישראל: לונה פארק, מתחמי אקסטרים, ספארי, סופר לנד, פארק אתגרי ועוד. הקייטנה המטיילת “קייטנע” מסגרת בטוחה ומעשירה!

הקייטנה תתקיים בין התאריכים 25/07/2021 – 12/08/2021, משעה 07:30- 16:00.

לפרטים נוספים – לחצו כאן

קייטנה על גלגלים

קייטנת צמפיון ליג – קייטנת שחייה בירושלים

קייטנת צמפיון ליג – קייטנת שחיה מקצועית בבית הנוער העיברי. קייטנת ספורט חווייתית ,בדגש על לימודי שחיה כל יום בבריכה חצי אולמפית.חוגי ספורט מקצועיים ומהנים(לאחר תקופת הקורונה ,הילדים הרבו לשבת מול מסכים)זה הזמן לחזור לכושר ולבריאות. משחקי כדורגל,כדורסל,הגנה עצמית,ועוד אטרקציות.

הקייטנה ממוקמת באולם גדול וממוזג,במגרשים מסודרים ובריכה חצי אולמפית. הקייטנה קטנה ואיכותית והיחס אישי.

תאריכים 25.7 עד 12.8 שעות 7:45עד 15:45…כולל ארוחת צהריים

בית ספר לשחיה שרון הוקם לפני 11 שנה, ושם דגש על קשר אישי עם המדריך שחיה, ויכולת הילד לילמוד לשחות מתוך הנאה.

לפרטים נוספים – לחצו כאן

קייטנת מג’יק לנד – קיץ מלא אטרקציות

inbalush36@gmail.com

ברוכים הבאים לקייטנת מג’יקלנד קיץ 2021. הקייטנה המטיילת של מג’יק לנד נוחתת בירושלים. הקייטנה על בסיס הכל כלול: הסעה הלוך ושוב עם ארוחות בוקר וצהריים. הצטרפו לחופשת קיץ בלתי נשכחת… כל האטרקציות, הפינוקים, צוות מקצועי ומיומן ועוד דברים שווים ביותר.

*ההרשמה למסולו ומלא או על בסיס חמישה ימים בכל מחזור.

לפרטים נוספיםלחצו כאן

קורס קונדיטוריה מקצועי לילדים ונוער

Orit.d1981@gmail.com

קייטנות וסדנאות אפייה ועיצוב עוגות בירושליםסדנאות מעשיות, חוויה כיפית ומעשירה מלאה בניחוחות וטעמים. בואו לגלות מרקמים חדשים של בצקים, ניחוחות משכרים וטכניקות אפיה וזילופים. בכל יום נתמקד בנושא אחר, בהם נלמד טכניקות מקצועיות ונחשף לחומרי גלם מיוחדים ממש כמו בקונדיטוריה.

למי מתאים קורס הבישול? לילדים ונוער שהעולם המתוק זורם להם בעורקים, אלו שכ”כ אוהבים את העשייה והאפייה. אלו שמוצאים שהמטבח הוא מקום המרגוע והתרפיה שלהם, שם הם נרגעים ומתמלאים באנרגיות!

  • קורס נוער – לגילי 16-13
  • קורס ילדים – לגילי 12-10

 לפרטים נוספים לחצו כאן 

לנגן בכיף – מחנה מוזיקה לילדים מוזיקליים 

לנגן בכייף קייטנה בירושלים
קייטנות בירושלים

“להקות בקיץ” היא תכנית לנגינה בהרכב מוזיקלי עם נגנים נוספים. תכנית בקבוצות קטנות עם ארבע או חמישה נגנים. בליווי הדרכה בהרכב שמורכבת מ-10 מפגשים בני שלוש שעות כל אחד. התכנית מתקיימת ברצף (שבועיים מראשון עד חמישי).

בסוף הקורס נכנס ההרכב לחדר ההקלטות ומקליט שיר/ים.  מיועד לבני נוער מגיל 11 עד 18.

לפרטים נוספים לחצו כאן 

Jerusalem HackerCamp – קייטנת האקרים

קייטנה בירושלים קייטנת האקרים

קייטנת ההאקרים בירושלים. שמעוניינים לקחת חלק פעיל יותר בתהליך החינוך של עצמם, ומתעניינים בתחומי המדע, ההנדסה והטכנולוגיה. הקייטנה מיועדת לבנים ובנות, יהודים ולא יהודים, מכל המגזרים, מישראל ומחו”ל. מיועדת לתלמידים בגילי 16-6.

לפרטים נוספים – לחצו כאן 

קייטנת רמה בחוות הנוער הציוני

קייטנת רמה, השלוחה הישראלית של “מחנות רמה” מצפון אמריקה. הקייטנה מתקיימת בחוות הנוער הציוני בשכונת סן-סימון בירושלים. הקייטנה משלבת בין קבוצות דוברות עברית וקבוצות דוברות אנגלית. מיועדת לילדים מגן חובה ועד לכיתה ו’.

לפרטים נוספים – לחצו כאן

קיץ מהנה…

קייטנת תיאטרון ומחול ירושלים | קייטנות או לא להיות | כל המידע להורים |

כיתבו תגובה