Skip links

הקייטנה המטיילת “קייטנע” – אתגר חוויה והרפתקאות –

קיץ 2021 הוא בהחלט קיץ שונה. לאחר בחינת כל האפשרויות שעמדו פשוט הבנו, השנה הקייטנות חייבות להוות חידוש מרענן. לאחר שנה מאתגרת בהחלט הגיע זמן להצטרף לקייטנה המטיילת.

בקיץ 2021 יוצאים למסע חובק אטרקציות ופעילויות מגוונות ושונות בכל יום. הקייטנה המטיילת הינה קייטנה על גלגלים, כך, שבכל יום הילדים עולים לאוטובוסים ויוצאים לחוויה שונה ומפתיעה.

בקייטנה על גלגלים, הילדים נוסעים כל יום למתחמי הבילוי הכי שווים בישראל. לונה פארק, מתחמי אקסטרים, ספארי, סופר לנד, פארק אתגרי, הקייטנה המטיילת “קייטנע” מסגרת בטוחה ומעשירה!

תאריכי הקייטנה ושעות הפעילות:

25/07/2021 – 12/08/2021 משעה 07:30- 16:00

לטופס רישום ושריון מקום בקיץ הקרוב

להשארת פרטים וקבלת מידע נוסף לחצו כאן

קייטנה על גלגלים

קייטנע – קייטנה על גלגלים מעולם אחר

דבר אחד בטוח. הקייטנה המטיילת שלנו שונה מכל מה שהכרתם. הקיץ הזה, אתם הולכים להעניק לילדים שלכם קייטנה בלתי נשכחת.

מדריכי הקייטנה ערכו לכל שבוע הפתעות מעבר לפעילות המוצעת באתרים. צוות הקייטנה ינעים ויפתיע את הילדים עם פעילויות ומשימות יומיות.

בקייטנה על גלגלים – קייטנע

כל בוקר יפתח עם הצוות הבכיר והמקצועי שלנו, צוות מקצועי שעובר הכשרות יעודיות להפוך את הקיץ לא רק למהנה אלה גם בטוח.

חלוקת הקבוצות על פי קטגורית גיל דו שנתית. בראש קבוצה של 10-12 משתתפים יעמוד מדריך בוגר שייתן מלוא תשומת לב לכל אחד מהחניכים.

לטופס רישום ושריון מקום בקיץ הקרוב

מערך הסעות של הקייטנה המטיילת – קייטנע

מערך ההסעות של קייטנע עובד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועם האוטובוסים העומדים בתנאי החוק. בקייטנה מפעילה מערך איתור און ליין של האוטובוסים. אוטובוסים חדישים, בעלי כל האישורים הנדרשים בחוזר מנכ”ל. כלל האוטובוסים ממוזגים ויהיו נעימים בכל שעות הפעילות.

האוטובוסים ימתינו כל יום בתחנות איסוף מרכזיות וימשיכו בנתיב נסיעה אחד עם עוד 2 עצירות נוספות. הרציונל, מינימום זמן נסיעה לכל קבוצה.

תחנות האיסוף של הקייטנה המטיילת בירושלים:

תחנת איסוף ופיזור 1: שכונת גילה, אפטאון והתחנה הבאה שכונת מלחה ברחבת אצטדיון טדי.

תחנות ואיסוף ופיזור 2: שכונת ארנונה, בית הספר המסורתי והתחנה הבאה קטמון הישנה מושבה גרמנית ברחבה של בית אלישבע

תחנת איסוף ופיזור 3: שכונת פסגת זאב בסמוך לקניון הפסגה והתחנה הבאה גבעת התחמושת רחבת אוטובסים בסמוך לבית החיל

*תיבחן נקודות נוספות ובתנאי שיהיה בהם 5 ילדים ומעלה.

זמני הפעילות של הקייטנה המטיילת:

ימי הפעילות בקייטנע מתחילים בכל יום בשעה 07:30 וימשכו לאורך כל היום עד השעה 16:00 ללא תוספת תשלום בכל יום יהנו הילדים מארוחת בוקר קלה וארוחת צהריים ופינוקים משתנים!

הקייטנה על גלגלים חוויה מיוחדת בהחלט!

קייטנע – זה לא רק קייטנת קיץ שמעסיקה את הילדים בזמן החופשה. זה גם, צוות הקייטנע. שבעל ניסיון רב בתחום החינוך הבלתי פורמלי. צוות ההדרכה ישלב בכל הפעילויות באתרים את הערך המוסף באמצעות משחקים ומורל יומי.

הערך המוסף של קייטנע:

טיב הכישורים החברתיים שירכשו הילדים במהלך הקייטנה רבים, עמם המשתתפים ישפרו משמעותית את הדימוי האישי הביטחון העצמי, הרחבת מעגל החברים, פיתוח כישורי שיחה באמצעות משחקים, בנוסף לשיתוף פעולה קבוצתי באתגרים. בקיצור, ללמוד להיות מובילים.

פעילות הקיץ בהחלט מהווה מרכז טעינה וחוסן נפשי לקראת החזרה לשנת הלימודים הבאה. חווית קיץ מהנה מסייעת לילד לשתף בשמחה את החברים לספסל הלימודים.

הקייטנה שלנו שואפת להיות לא רק מרכז הטעינה עבורם. אלה גם, המקום לשמר זיכרונות לשנים ארוכות ופיתוח קשרים חברתיים שממשיכים אצלנו שנה אחר שנה.

קיץ מהנה ובטוח

צוות קייטנע

אנא כתבו בתמצות בצירוף גיל ותאריכים

סקיי טאון תל אביב | קיפצובה | קייטנה בוויקיפדיה |

כיתבו תגובה