Skip links

קייטנות גלישה מומלצות – קייטנות הגלישה בקיץ 2024

הילדים אוהבים את הים? חולמים לגלוש על הגלים? קייטנות גלישה הן הזדמנות מדהימה עבור הילדים להתחבר לים ולגלים. כאן תמצאו את קייטנות הגלישה המומלצותקייטנות גלישה קיץ 2024.

קייטנות גלישה הפכו ללהיט בקרב ילדים והורים כאחד בימים אלו. קייטנת גלישה מציעה חוויה מיוחדת של למידת ענף הגלישה תוך כדי כיף והנאה מהים והגלים.

במהלך קייטנת הגלישה הילדים לומדים כיצד לעמוד ולגלוש על גלשן, מתחילים להבין את תנועת הגלים ומתנסים בסביבה הימית המרעננת והמאתגרת.

אם אתם שוקלים לבחור בקייטנת גלישה מומלצת עבור ילדיכם הקיץ הזה, זו בחירה מצוינת לשילוב של ספורט, אתגר וכמובן חופשה כיפית ומלאת הרפתקאות קיציות.

לפרטים והרשמה לקייטנת הגלישה – צרו קשר עוד היום עם מנהלי המחנות ובררו את כל השאלות

קייטנות הגלישה בישראל
קייטנות הגלישה המומלצות לקיץ 2024

קייטנות גלישה ‘קאנטרי’ בחוף הצוק

קייטנת הגלישה “קאנטרי” בחוף הצוק היא בחירה מצוינת לילדים ולילדות שמעוניינים להיכנס לעולם הגלישה המהנה והמקפיץ.
בקייטנה תוכלו למצוא צוות מדריכים מנוסים שילמדו את הילדים לגלוש על גלים ולהתחיל להתנהל בים בצורה בטוחה ומהנה. הקייטנה עובדת בקבוצות קטנות עם יחס אישי לכל ילד וילדה, מה שמאפשר להם להתקדם בקצב שלהם ולהרגיש שיפור מהיר ביכולות הגלישה שלהם

הכנו לכם אחלה סרטון … תשקיעו ותתאהבו ישר …

קייטנות גלישה – קייטנות גלישה מומלצות קיץ 2024

גל אלמוג בית הספר לגלישה

קייטנות הגלישה של גל אלמוג הן חלק מהפעילויות הקיץ המפורסמות שלהם. קייטנות גלישה מתאימות לילדים ולבני נוער שרוצים ללמוד את יסודות הגלישה ולהתקדם במיוחד בסביבה מהנה ובטוחה.

בנוסף ללמידת הגלישה עצמה, הקייטנה מציעה גם הכשרה בתחום תורת הים ואיך לשמור על סביבה ימית נקיה. גישה סביבתית והמקפדות על תזונה נכונה וגוף בריא מחזקות את הילדים להישאר במצב בריא ומאפשרות להם ללמוד עקרונות חשובים של שמירה על סביבה ימית בריאה.

קייטנות הגלישה של גל אלמוג
קייטנת גלישה גל אלמוג – בית הספר לגלישה

GET SURF – בית ספר לגלישה בבת ים

בית הספר GET SURF הוא בית ספר לגלישה שממוקם בחוף תאיו בבת ים. חוף שמספק גלים כל השנה ומאפשר סביבה בטוחה ללימוד גלישה בזכות מבנהו ובזכות מגוון השבירות באזור.

בית הספר עוסק בהדרכה של גלישת גלים וחינוך ימי באופן המקצועי ביותר. אנו פועלים תחת הקפדה על כללי הבטיחות, יחס אישי, ציוד ברמה הגבוהה ביותר וכמובן הטמעת סגנון החיים הייחודי, אהבת הים, הגלים ומלא כיף. הקייטנות פועלות בניהולו של דין אלמוג מטובי הגולשים בישראל, מדריך גלישה מוסמך מטעם וינגייט – המכון הלאומי לחינוך גופני וספורט וחבר בנבחרת בילבונג ישראל.

כן, אני רואה את האופק בים… רואים את האופק בים

בית הספר לגלישה, עמותת רואים את האופק בים ששמה במטרותיה להנגיש את הספורט הימי בכלל
וגלישת גלים לאנשים עם מוגבלויות בפרט


ליגל תרבות ים – קייטנות גלישה וסאפ

מועדון הגלישה “ליגל תרבות ים” הוקם ומנוהל ע”י גל דהן אלוף ישראל לשעבר, מציל ים ובריכה מוסמך, מדריך גלישה בקנה מידה עולמי אשר גלש בכל העולם ומוכר בתחומו בכל הארץ.

המקצועיות, הניסיון והידע יוצר סביבה בטוחה, תומכת וחמה לילדכם יחד עם הקניית כישורים ימיים ברמה הגבוהה ביותר. המועדון מקיים קייטנות גלישה בחופשים, שיעורי גלישה וסאפ פרטיים וקבוצתיים, השכרת ציוד, ימי הולדת ואירועים בים.

קייטנות הגלישה הפכו לטרנד פופולארי במיוחד ולא בכדי. הן מעניקות אפשרות לפעילות שונה ומעניינת לקיץ הקרוב, כזו שתעניק לילד/ה שלכם תחושת שייכות, חיזוק הביטחון העצמי, חיזוק הגוף הענקת כלים להתמודדויות עם קשיים ופחדים והכל בדרך של הנאה רבה.

מחנה גלישה פסח במרכז ימי אל הים.

תוכנית אימונים מיוחדת במחנה הגלישה במרכז הימי אל הים בקרית חיים, חיפה, בפסח 2024.
חבילה ייחודית של חווית גלישה ימית מרגשת ולמידת ספורט הגלישה בצורה מהנה, בסביבה קסומה ובלווי צוות מדריכים מקצועי ואכפתי. הצטרפו למחנה הגלישה המדהים שלנו – שמתמחה בגלישה!
מבטיחים לכם באחראיות שזו חוויה מלאה באקסטרים ואדרנלין, וזה השלמות בספורט הזה.

אין צורך בידע מוקדם בגלישה.

מרכז הימי אל הים ממוקם בחוף קריית חיים, חוף מסודר בשיתוף פעולה עם עיריית חיפה. מרכז אל הים מהווה בית חם לקהילת הגולשים שנהנים מחוף מפנק ומסודר וליווי מקצועי של צוות המרכז שישמח לסייע בכל בעיה.

תארכי הפעילות: 14-18/04/2024 | 21-25/04/2024
שעות הפעילות : 09:00-13:30
מיקום הפעילות : מרכז ימי קריית חיים
גילאים: 7-16
מחיר: 900 ש”ח ( תוכלו למצוא הטבות גדולות במועדונים )

קייטנת גלישה קרית חיים 
קייטנת גלישה בפסח חיפה

מחנה גלישה, צלילה ושיט

המטרה היא שהילדים יבחרו בעצמם באיזה תחום הם רוצים להתפתח,
ואולי בבוא היום גם הם יביאו עוד מדליית זהב לישראל.
המחנה ממוקם במרינת תל אביב, מועדון לב הים, צמוד לחוף גורדון.
הפעילויות הימיות מתרחשות בחופים שונים. גלישת רוח וקיאקים בחוף הילטון, חוף עם מציל.

קייטנת LAKE TLV – גלישה, וויקבורד וסקי מים בכבלים

בימים אלו החלה ההרשמה למחנה הגלישה בחופש הגדול ב-LAKE TLV. המחנה מתאים לילדים מגיל 9 עד 16 שיודעים לשחות, עם ובלי ניסיון קודם בגלישה.

המחנה נערך כאן אצלנו באגם שבפארק מנחם בגין בתל אביב ומועבר על ידי מדריכים מנוסים ומקצועיים.

MAYASURF – קייטנות גלישה גלים אישית

ב-MAYASURF ילדכם יוכל ללמוד לגלוש בהנאה רבה ובתשומת לב המובילה לתוצאות.
MAYASURF הוא מסלול לימוד מרהיב המתמקד בלמידת גלישה, מגוון וכיפי לילדים. במסגרת זו, נועדה להם הזדמנות להתנסות בעולם הגלישה בצורה בטוחה ומקצועית. למדעה מצויה במקום נהדר, עם מאמנים מקצועיים המעודדים תהליכי למידה יעילים ומספקים תמיכה אישית לכל ילד.

קייטנות גלישה mayasurf

כל מה שחשוב לבדוק לפני בחירת קייטנת גלישה?

מכל אלפי קייטנות הקיץ בישראל, גדלים ומתרחבים כל העת תחומי העניין ונושאי העיסוק המוצעים. בבואכם לבחור קייטנה עבור ילדכם, חשוב לבחון את נושא הקייטנה, משכה והפעילויות שהיא כוללת.

רוב הקייטנות אורכות כ-3 שבועות, מתחילות ב-1 ביולי וכוללות פעילות יומית. קייטנות קצרות , בנות שבוע עד שבועיים, או בקייטנות פנימייתיות הכוללות לינה.

קייטנה עם אישור להפעלת

על מנת לקבל רישיון עסק לקייטנה יש צורך באישור משרד החינוך, שמגדיר באופן מפורט מהי קייטנה

אישור משרד החינוך, משרד הבריאות (במידה ומוגש מזון), רישיון עסק (מטעם הרשות העירונית או המועצה בה מתנהלת הקייטנה או המחנה), ביטוח, צוות קייטנה שעבר הכשרות ומע”ר או חובש בהתאם לכמות המשתתפים.

בקייטנות שכוללות יציאות לאתרים ולבריכות יש לוודא שכל האתרים מחזיקים ברישיון עסק בתוקף וכן חברת ההסעות עומדת בכל תנאי החוק שמצוייים ב- “חוזר מנכ”ל לקייטנות

חוק מחירי הקייטנות (מידע ב כל זכות ) מצורף גם קישור לאתר של ארגון הגולשים בישראל

קראו עוד אודות ארגון הקייטנות והצטרפו אלינו “יחד יוצרים שינוי” החזון שלנו

קייטנות מומלצות | קייטנה גלישה | מחנות קיץ בארה”ב | קייטנות פסח | מה חדש בעולם הקייטנות

קייטנות קיץ,  קייטנה בקיץ, הרשמה מוקדמת לקייטנות
בית הספר לגלישה, עמותת רואים את האופק בים

כיתבו תגובה

דילוג לתוכן