Skip links

קייטנת פסח 2020 | כל קייטנות פסח

קייטנות פסח 2021 רענון באביב לקראת הקיץ

קייטנות בפסח 2021 הינן זמן התרעננות עבור הילדים בה הם יכולים להטעין מצברים, וזמן לניצול הזדמנוית לחוויות חדשות, תחביבים חדשים ובעיקר להיות במסגרת חברתית של קייטנה בנושא מעודף.

אם בעבר קייטנות פסח היו רב תחומיות ומאוד מצומצמות אז היום היצע קייטנות פסח רק מתרחב ומתפרס למגוון נושאי קייטנה יחודיים, קייטנות מדע, קייטנות בנושאי ספורט, קייטנות כדורגל, קייטנת רכיבה על סוסים, קייטנות מחשבים, קייטנות אמנות, קייטנות מוזיקה, קייטנות קסמים, קייטנות קרקס, קייטנות טבע, קייטנות כלבים, קייטנות גלישה ועוד.

טרם בחירת הקייטנה חשוב מאוד להבין את הרצון של הילד , האם גם החברים שלו מעוניינים להירשם, בסופו של דבר מטרת הקייטנה היא לייצר מסגרת מעניינת ומהנה בתקופת החופשה ולכן מומלץ לחשוף בפניו את האפשרויות. לאחר ההחלטה המשותפת המשימה והאחריות עוברת אליכם ההורים

למצוא קייטנה איכותית העומדת בתנאי החוק ומחזיקה בכל האישורים הנדרשים לקיום קייטנת פסח.

מציאת מסגרת קייטנה טובה, חברתית מהנה ומעשירה

גם בקייטנות פסח  צריך למצוא את הקייטנה המתאימה לגילו של הילד ולא פחות חשוב שהילד יהיה בסביבה מוכרת!

קייטנות פסח 2021

קייטנת פסח של עולם הכושר

קייטנת פסח של עולם הכושר היא קייטנת ספורט מגוונת ואיכותית הפועלת משנת 2008.

מנהל הקייטנה הוא לוטם דובינסקי – ב10 שנים האחרונות מורה לחינוך גופני בכפר הירוק.

צוות המדריכים של הקייטנה מורכב ממורים מהכפר הירוק!

בקייטנה הילדים נחשפים לפעילויות ספורט רבות ומגוונות המועברות ע”י מדריכים מקצועיים עם ניסיון רב בתחומם.

לפרטים והרשמה לחץ כאן –

עולם_הכושר
קייטנת עולם הכושר היא קייטנת ספורט מגוונת ואיכותית הפועלת משנת 2008.

סדנת צילום לנוער ברעננה פסח  – סיורי צילום במקומות קסומים!!!

הסדנא מתאימה לנוער בגילאים 9-14.

הסדנא מפגישה את המשתתפים עם עולם הצילום בדרך חווייתית ויצירתית.

במסגרת הסדנא יכירו המשתתפים את האפשרויות השונות הגלומות באמנות הצילום, יבקרו באתרים שונים ויסיימו את הסדנא עם תיק עבודות אישי ו מגוון.

דגש על חוויית לימוד נעימה, מקצועית,מושקעת ומרתקת. הסדנא תתקיים במרכז לצילום דיגיטלי השוכן במבנה היפיפה של מרכז למוסיקה ואמנויות, ברחוב הפלמ”ח 2 ברעננה.

להרשמה לקייטנת פסח לחצו כאן

קייטנת פסח 2020 קייטנות גלישה בחיפה מועדון הגלישה סרף קלאב

והרי לכם הספורט המושלם! הגלישה בריאה לגוף ולנפש. ומחזקת תכונות אישיות ואופי הנרכשים לעיתים במהלך הגלישה, אך יעמדו לצידנו לאורך החיים בכלל.

הגלישה משלבת פעילות ספורטיבית מרתקת מאתגרת ומהנה מצד אחד, ואימון גופני, שריפת קלוריות, חיזוק שרירים, יציבה נכונה, אימון אירובי ואנארובי, מצד שני. והכל בטבע, במים..

להרשמה לקייטנת פסח לחצו כאן ו/או התקשרו אלינו לשאלות ופרטים נוספים 04-8550183

תאריכי חופשת הפסח התש”פ

מיום שלישי, ו’ בניסן התש”פ, 31 במרס 2020

עד יום חמישי, כ”ב בניסן התש”פ, 16 באפריל 2020.

הלימודים יתחדשו ביום שישי, כ”ג בניסן התש”פ, 17 באפריל 2020.

 

 

קייטנת פסח לביאה צעירה 2020 לכיתות ד’- ה’

קייטנת פסח של אומנויות לחימה מכל העולם

פעילויות חוויתיות ומהנות: יצירה, תנועה, משחק, מיחזור, בישול ועוד, בדגש על היכולות של הבנות ופתיחת אופקים.

סדנת הגנה עצמית מותאמת גיל ב”שיטת אל הלב”, בה ילמדו כלים למניעת מצבים בלתי רצויים כולל בריונות, פגיעות מיניות ולחץ חברתי באווירה חיובית ומעצימה.

הקייטנה מיועדת לבנות ובנים לכיתות ד’-ה’בחלוקה לשתי קבוצות.

רוצים לדעת עוד פרטים על קייטנת פסח של אל הלב – לחץ כאן

קייטנת פסח 2020 חוות המאלף – פעילויות שונות ומגוונות

קייטנת פסח של מועדון רכיבה על סוסים- חוות המאלף הנה קייטנה מדליקה בה הילדים משחקים עם החיות ועם הסוסים בפרט. בעזרת הקייטנה, הילדים ירכשו ביטחון, הם יאלפו את הסוס וירכבו עליו.כך בעצם, הם ירגישו אלופי העולם.

רכיבה על סוסים משפרת את הביטחון העצמי של הילדים, עוזרתם להם בתקשורת הבין אישית, יוצרת עבור הילד הזדמנות בה הוא יוכל להרגיש מיוחד, מהווה צינור תקשורת בלתי תלוי עם חיה שלא שופטת, רק מעניקה אהבה ומגיבה לכל תחושה של ילד.

להרשמה לקייטנת רכיבה בפסח הקרוב – לחץ כאן

קייטנת פסח 2020 בקרקס פלורנטין

קייטנת פסח של קרקס פלורנטין תתמקד בפסח 2020 בלימוד מקצועות הקרקס, כאן יפתחו הילדים את שיווי המשקל, הקואורדינציה, הכושר הגופני וגמישות הגוף.

פעילויות הקרקס תורמות לדימוי עצמי חיובי, מחזקות את ההתמודדות עם פחדים, מפתחות את העצמאות ומגבירות את הביטחון במסוגלות העצמית.

צוות ההדרכה בקייטנה – מדריכים מקצועיים ומנוסים, מדריכים חברתיים, צוות טכני וצוות מנהלה, על מנת להעניק לכל ילד וגם להורים, יחס אישי וקשוב.

 

קייטנת פסח 2020 של מועדון הגלישה pick up surf -קייטנת גלישה ואימוני כושר

התוכנית לפיה מתנהל ג’אק בן און הינה תוכנית סילבוס אשר מייחדת את קייטנת פסח ומביאה את החניכים ל100% הצלחה בכל תחום שיבחרו הלימודים מכוונים ללימודי הסביבה הימית אותה צריך החניך ללמוד ולהעשיר בכדי להתמצא ברמה הטובה ביותר ובכל מצב נתון .

קייטנת פסח 2020 עין יעל – קייטנה במוזיאון עין יעל-קייטנה גדושת הנאה וקסם!

במוזיאון פעיל עין יעל בירושלים תתקיים קייטנת פסח לילדים בגילאי גן – עד ו’ במשך חמישה ימים בחופשת הפסח. אם גם אתם רוצים לחוות את הקשר שבין אדם לאדמה, להכיר מקרוב את הצמחים, ללמוד איך לשמור על הסביבה, ליצור, לחוש ולגלות- קייטנת עין יעל היא המקום עבורכם!

קייטנת פסח תערך בחמישה ימים מלאים בה ילדי הקייטנה יצרו בסדנאות המלאכה: קרמיקה, אריגה, כלי נגינה, בנייה בבוץ, פסיפס ועוד. בנוסף ייהנו מהפעלות רבות: סדנת קדרות, חץ וקשת, חליבה, עציצים אישיים, בישולי שדה ועוד.

רוצים לקבל עוד פרטים – לחץ כאן –

קייטנת בישול בפסח 2020 של 4Chef

רשת 4Chef תקיים גם השנה קייטנת פסח , קייטנות בישול לילדים, במחזורים של חמישה ימים. הקייטנות הנן חווייתיות וייחודיות בכך שהן מועברות ע”י שפים, בעלי ניסיון בעבודה עם ילדים, תוך התייחסות מקצועית ושימוש בכל כלי המטבח שבמתחמי הסדנאות של 4Chef.בכל יום ילמדו הילדים על סוג מטבח שונה ועל כל סודותיו – כולל התנסות של הילדים, הכנה וכמובן טעימות מהנות מהמנות שהכינו. לפרטים נוספים צרו קשר בטל’ 08-9110900

קייטנת פסח של רשת 4Chef קייטנות בפריסה ארצית

לי-גל – קייטנת פסח 2020 – קייטנות גלישה וסאפ

קייטנת גלישת גלים וסאפ מקצועית משנת 2003 הראשונים בבטיחות ימית – יחס אישי מובטח!

אימוני גלישת גלים, חתירה וגלישה על סאפ וקיאק, אימוני כושר, תאוריה ותרבות ים.

ציוד: גלשן לימודי/סאפ, חליפת גלישה מחממת, ביטוח מלא, מדריכים מוסמכים ובוגרים.

רוצים להירשם לקייטנת פסח במועדון הגלישה לי-גל – לחצו כאן

קייטנות סקי בפסח 2020 עם הדרכה בעברית באתרי סקי – קייטנת פסח למשפחות

קייטנות הסקי למשפחה וקבוצות למבוגרים עם הדרכה בעברית, יוצאות כסידרן מזה 30 שנה.

אתרי הסקי נבחרו ע”פ התאמתם להדרכה בכלל ולילדים בפרט.

קבוצות אלו מלוות ע” מדריכים ישראלים מקצועיים ומנוסים ובליווי פרץ פבריקנט – מדריך סקי בכיר.

הדרכת הסקי נעשית בקבוצות קטנות ואישיות (5 חניכים מקס’) המדורגות לפי רמת גלישה וגיל תוך מתן תשומת לב מלאה לכל הפרטים הקטנים מה שמהווה הנאה מרבית, התקדמות ביכולת, בטיחות וביטחון.

יחודי : קבוצות לימוד של 5 גולשים, מגיל 3, אחריות לשלג, השאלת ביגוד סקי, ביטוח סקי.

רוצים לקבל עוד מידע אודות קייטנת גלישת סקי בפסח הקרוב – לחץ כאן –

סקימאמה – Skimama – מחנה סקי וסנואובורד באירופה קייטנת גלישה פסח 2020

סקימאמה פסח הוא מחנה סקי באורך 8 ימים, המחנה מתחיל ביום חמישי ומסתיים בחמישי שאחריו, כאשר הימים מורכבים מחמישה ימי גלישה מלאים (עד אחר הצהריים), ויום טיול אחד. בכל יום בתום הגלישה יתקיימו פעילויות תוכן חברתיות וחינוכיות עם המדריכים וכן אטרקציות. הימים הראשון והאחרון- פעילויות היכרות או סיכום, נסיעות וטיסות.

בכל יום לאחר סיום הגלישה, חוזרים לבית ההארחה, מתקלחים ומתארגנים ומתחילים פעילות קימאמית חברתית: ערבי הווי, טיול בעיירה, קבלת שבת, תחרויות ספורט, נשף סיום ועוד

לפרטים נוספים ודרכי הרשמה – לחץ כאן

עוד מידע אודות קייטנות פסח 2020

בחיפוש באתר של ארגון הקייטנות של ישראל תוכלו להיחשף לכל הקייטנות ברחבי הארץ, הקייטנות מתקיימות בכל הערים הגדולות, קייטנה תל אביב, קייטנה בירושלים , קייטנה בחיפה קייטנה בבאר שבע המחולקות לקייטנות עירוניות, קייטנות של משרד החינוך וקייטנות המנוהלת בידי גופים פרטיים.

קייטנות פסח 2020

לברור איכותן של קייטנות פסח וקייטנות בכלל אנו ממליצים ליצור קשר ישיר עם מארגני הקייטנה ולבחון את כל הפרטים אודות הפעילות. כל הקייטנות המובאות לפניכן הינן באחריאות הגוף שמקיים את הקייטנה לכן וודאו היטב כי הקייטנה מחזיקה בכל האישורים הנדרשים וביטוח לכל פעילות ובעיקרה בפעילויות ספורט אתגרי גלישת גלים ורכיבה על סוסים.

רוצים לראות קייטנות פסח נוספות ?

ריכוז קייטנות פסח ברחבי הארץ | קייטנות פסח לפי אזור

קייטנות פסח חיפה הקריות והסביבה | קייטנות פסח 2020 תל אביב המרכז והסביבה | קייטנות פסח 2020 בדרום | קייטנות פסח בירושלים | קייטנת פסח בבאר שבע |

טופס בקשה לסיוע להורים יחידים במימון קייטנה הסבר על תוכנית הסיוע להורים יחידים במימון קייטנה

* קייטנה בפסח יוצרת רצף חינוכי, גם כאשר תוכנית “בתי הספר של החגים” מצליחה לצמצם 10 ימי חופשה בשנה לתלמידי הגנים וכיתות א’-ג’ בבתי הספר היסודיים, הצורך למציאת מסגרת עבור הבוגרים ומסגרת קצת שונה עבור הצעירים עדין מונחת לפנינו ההורים.

 • חופשת הפסח מתחילה כאן. לחצו כאן

  ככל שחולפות השנים פעילויות הילדים ונוער הולכות ומותאמות לחיי היום יום ולתחומי עניין שונים ומגוונים.

  הפעילויות השונות נוגעות בכל תחומי העניין ועולם התוכן של המשתתפים ואף מחדשות עם עולם של טכנולוגיה וחידושים לצד שמירה על אורך חיים בריא וספורטיבי. מכאן הנושאים המועברים במסגרות החינוך במהלך השנה המורכב מצוות מורים ומדריכים מקצועים אשר מרחיב והרחיב את שעריו גם במועדים נוספים חנוכה ופסח – התמקדות בנושא עיקרי אחד בשילוב אטרקציות מהנות וטיולים מצפון ועד דרום.

  מאות קייטנות על פי נושאים וסוגים רבים ומגוונים בכל הארץ המותאמות לכל הגילאים משאירות טעם של עוד. ההמלצה שלנו: בחרו את הכי טוב לילדכם ושיהיה חופשת פסח מהנה ובטוחה, שתייזכר לשנים ארוכות ויפות.

קייטנות פסח 2020

תקופת חופשת פסח היא תקופה מאוד מאתגרת בה הילדים שבחופשה ללא מסגרת וההורים העובדים בינינו צריכים למצוא פתרון לחופשה בת השבועיים וחצי או לפחות לחלקה. הפתרון הוא לא אחר מקייטנת פסח שיוצרת רצף חינוכי מהנה ומעשיר

 • גם בפסח 2020 תוכלו למצוא מגוון רחב של קייטנות על פי סוגים:

  לרשימת הקייטנות ע”פ אזורים – לחצו כאן

  לרשימת קייטנות ע”פ נושאים עיקריים – לחצו כאן

  קייטנות פסח 2020 בנושא ספורט: קייטנות שחייה, קייטנות טניס, קייטנת בליידס, קייטנת גלגלים, קייטנות כדורגל, קייטנת רכיבה אומנותית, קייטנות ספורט אתגרי, קייטנות כדורסל, קייטנות אמנויות לחימה כמו קייטנת קראטה, קייטנת ג’ודו, קייטנת אגרוף תאילנדי, קייטנת סייף ועוד.

  קייטנות פסח 2020 בנושא מדע: מגוון קייטנות פסח מדע מסקרנות ומעניינות, קייטנות פסח רובוטיקה, קייטנות אוירונטיקה, קייטנת חלל קייטנת NASA מערכת הכוכבים ואף קייטנת חבר מעולם אחר – קייטנת חייזרים ועוד.

  קייטנות פסח 2020 בנושא טבע: בגני חיות, בחוות שונות ובפארקים, קייטנות טבע וטיולים, קייטנת רכיבה על סוסים קייטנות במרכזי הצפרות ועוד.

  קייטנות פסח 2020 בנושא אמנויות הבמה: קייטנת קרקס, קייטנת תיאטרון, קייטנת בלט, קייטנת מחול, קייטנת מוסיקה, קייטנות הכוכב הבא, קייטנות נגינה, קייטנות קוסמים וקסמים, קייטנת ריקוד, קייטנת פנטומימה אקרובאלנס ועוד.

  קייטנות פסח 2020 בנושא יצירה: קייטנות יצירה, קייטנות קומיקס, קייטנות אנימציה, קייטנות כתיבה יוצרת, קייטנות פיסול, קייטנות צילום, קייטנות קולנוע ועריכה ומגוון רחב ונוסף שתוכלו למצוא באתר ארגון הקייטנות.

  קייטנות פסח 2020 בנושא בישול: קייטנות שף לילדים, קייטנת סדנאות בישול, קייטנות לימוד פיסול בבצק סוכר, שוקולדים, אפייה, וחווית בישול יוצרת בכל רחבי הארץ.

  קייטנות פסח 2020 בנושאי למידה והעשרה: קייטנת תרבויות, קייטנות אנגלית,קייטנה צרפתית, קייטנות מחשבים, קייטנות ומחנות קיץ, קייטנות של פעם.

  קייטנות פסח 2020 בנושא טכנולוגיה: קייטנות סטארטאפ, קייטנת סייבר, קייטנות אפליקציות, קייטנות דיגיטל, קייטנות יוטיוב קייטנת ביוטכנולוגיה ועוד.

  קייטנות פסח 2020 קייטנות על גלגלים: הקייטנה המטיילת, קייטנה על גלגלים, קייטנות ומחנות קיץ באפריקה.

  קייטנות פסח 2020 בנושא אופנה וסטיילינג קייטנות צילום ועיתונות: קייטנות עיתונות, קייטנות לימוד ועריכת וידיאו, קייטנת צילום, קייטנות תפירה, קייטנות עיצוב אופנה ועוד.

  קייטנות פסח 2020 בנושא מים: קייטנות גלישה, קייטנות סקייפר, קייטנות צלילה, קייטנת סאפ, קייטנות שחייה, קייטנת התעמלות אומנותית במים ועוד.

  קייטנות פסח 2020 לילדי הגנים – תוכנית של משרד החינוך .

  אילו קייטנות מחכות לנו בכל רחבי הארץ בפסח 2020?

  בפסח 2020 יתקיימו מספר קייטנות בכל אזורי הארץ, קייטנות פרטיות וקייטנות עירוניות.

  קייטנת פסח באזור ירושלים והסביבה: ירושלים, מעלה אדומים, מודיעין, מבשרת, עין נקופה, קסטל, קרית ענבים, שורש ועוד.

  קייטנת פסח באזור המרכז: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, גבעת שמואל, חולון, אזור, קריית אונו, בת ים, לוד, אור יהודה, יהוד, יפו, ראש העין, ראשון לציון ועוד.

  קייטנת פסח באזור השרון: הוד השרון, רמת השרון, כפר סבא, נתניה, הרצליה, רעננה.

  קייטנת פסח באזור השפלה: נס ציונה, רחובות, גדרה,קרית עקרון, מזכרת בתיה, בית שמש, אשדוד, יבנה.

  קייטנת פסח באזור הדרום: באר שבע, אשקלון, קריית גת, נתיבות, שדרות, דימונה, אופקים, אילת ועוד.

  קייטנת פסח באזור הצפון: חיפה, הקריות, עפולה, בית שאן, צפת, זכרון יעקב, טבריה, כרמיאל, קיסריה, חדרה ועוד.

  * מצאתם מידע שגוי? עדכנו אותנו ונסייע לתקן ולעדכן. צרו קשר

  בברכת חג פסח מהנה ובטוח

  צוות ארגון הקייטנות של ישראל

כיתבו תגובה