Skip links

סאמר סקול – העניקו לילדכם קיץ בלתי נשכח

איך אתם בוחרים שהילד יעביר את חופשת הקיץ? ישב על ה”ספה” או על ה”שפה”? העניקו לילדכם קיץ בלתי נשכח בסאמר סקול. כי יש חופשות ויש חופשות…

רוצים שאת חופשת הקיץ הקרובה ילדכם לא ישכח אף פעם? שהוא לא יפסיק להודות לכם עליה, גם בעברית וגם באנגלית? פשוט רשמו אותו לסאמר סקול בלונדון או בארה”ב! ואם אתם רוצים לשמור על מסגרת וצביון דתי מצאנו עבורכם את הסאמר סקול שמוציאה מחנות קיץ לנוער דתי, המשלבים לימוד אנגלית ובילוי באינספור אטרקציות. תודו לנו אחר כך.

לתת לילד מקדמה לחיים

על חשיבות ידיעת השפה האנגלית בעידן שלנו, מיותר להכביר מילים. פעם זה נתן יתרון – היום זה כמעט תנאי סף! בקבוצות הסאמר סקול, הילדים לומדים מדי בוקר אנגלית עם ילדים דוברי אנגלית, בבית הספר הבינלאומי לשפות – LSI.

למוסד לימודים זה שהוא הוותיק והיוקרתי מסוגו בלונדון ובארה”ב, יש 40 שנות ניסיון ואלפי בוגרים מרוצים מכל רחבי העולם. בתוך קמפוס יוקרתי עם טובי המורים, החניכים מחולקים לכיתות שונות בהתאם לרמתם (קיימות 10 רמות) ומדברים אנגלית בלבד. אל הצוות הישראלי מצטרפות מלוות מדריכות בריטיות-יהודיות וכל ההסברים והטיולים מתבצעים באנגלית, כדי שלימוד השפה יתקיים לאורך היום כולו.

המחנה משפר משמעותית את רמת האנגלית של המשתתפים. ביה”ס נמצא בפיקוח של הקונסוליה הבריטית ומשרד החינוך האמריקאי.

לחוות חוויה של פעם בחיים

לאחר שעות הלימודים המתקיימים בחלקו הראשון של כל יום, ילדכם ייהנה מדי יום מאטרקציה חדשה ומלהיבה.

בלונדון: מאדם טוסו, לונדון איי, קובנט גרדן, Leicester Squar, לונדון דאנג’ן, טורופארק, Tower Bridge, אולפני הארי פוטר, מחזמר מלך האריות ועוד. בנוסף ומעבר לאטרקציות הללו, מסלול “לונדון אישי” הייחודי לנו, מחלק את הילדים ל-3 קבוצות: אוהבי הכדורגל, אוהבי השופינג ואוהבי המדע והמוזיאונים, ומאפשר להם התאמה אישית של אטרקציות נוספות על פי טעמם.

בארה”ב: בילוי בפארקים של דיסניוורלד חוויות מעולם קסום המפורסם בעולם. הילדים יבקרו ביוניברסל סטודיו, אדוונצ’ר איילנד, מג’יק קינדום ואלו רק חלק מהאטרקציות בהם נבקר. כמובן שהטיול יכלול את התפוח הגדול ניו יורק ומנהטן.

לרכוש חברים לכל החיים

למחנות הסאמר סקול נרשמים בני נוער דתיים מישיבות אולפנות ותיכונים בגילי 18-12 שנים (קיימת חלוקה על-פי קבוצות גיל). בקבוצת הגיל 13-12 יש תכנית בר/בת מצווה ייעודית. “אנו שמים דגש מיוחד על האווירה, על גיבוש הקבוצה וההיכרות עם חברים חדשים, עימם פעמים רבות הקשר החברי נשמר גם הרבה אחרי החזרה לארץ.”

החברה ידועה ככזו שאיננה מתפשרת על צוות ההדרכה, האבטחה ורפואת החירום 24 שעות ביממה, כמו גם על עדכונים שוטפים להורים וקשר עם הבית. האווירה היהודית-דתית מורגשת ולא בכדי החברה ומחנות הקיץ שלה מומלצים מאוד על ידי ועדי עובדים ואלפי משפחות שכבר חוו את החוויה.


ארזנו עבורכם מספר יתרונות לדרך

  • הלינה מתקיימת במלונות כשרים, הממוקמים באזור היהודי, לבתי כנסת ולמסעדות כשרות.
  • הארוחות מוגשות במגוון של מסעדות בשריות/חלביות כשרות, כל אחד על פי טעמו (ארוחות בוקר מפנקות, סושי, פיצה, פסטות, המבורגר, שיפודים ועוד).
  • הנסיעה ממקום למקום מתבצעת בעזרת חברת הסעות וברכבת, טסים עם אלעל טיסות ישירות וסדירות.
  • באטרקציות נבחרות, הכרטיסים הם מסוג VIP כדי לחסוך בזמן ולהספיק כמה שיותר אטרקציות.

סאמר סקול מחירים


לכל סאמר סקול יש את המחירים שלו – לכן התעדכנו לגבי הפרטים עניינים מנהלתיים
ובוודאי יש לבדוק את העלות הכספית, עמלות נמל ואישורי הויזה הנדרשים
בדקו את אופן העברת התשלומים ומועדם

סאמר סקול ייתרון או מעמסה |

כיתבו תגובה

דילוג לתוכן