Skip links

family – first פעילויות וקייטנות בקיץ 2023 בכפר הירוק.

לאחר יותר מ-16 שנות פעילות מרתקות, בהן יצרנו מאות הפקות, פעילויות וקייטנות קיץ ופגשנו אלפי ילדים מדהימים!
אנחנו מבינים שצוות המקצוענים של פמילי הוא צוות מיוחד שמקפיד על תקנות ובטיחות ומצד שני על ערכים חינוך וכיף תוך חיזוק הקשר עם המשתתפים, צוות פמילי דואג ומעניק חום ואהבה ברמה הכי גבוהה לכל ילד וילד.

קייטנת family – first אנחנו מתרגשים וגאים להודיע שההרשמה לקייטנות הקיץ של 2023 בכפר הירוק כבר החלה! זו ההזדמנות המושלמת לילדים לחוות קיץ מהנה, מלא פעילויות מרתקות והרפתקאות חינוכיות. הקייטנות שלנו מציעות תוכניות מגוונות, צוות מנוסה ואווירה חמה ומשפחתית. אל תחמיצו את ההזדמנות להבטיח מקום לילדכם בקייטנה שלנו!
נשמח לראותכם בקייטנה ולחוות קיץ פנטסטי.

קייטנת קיץ family – first לקיץ מהנה, מלא פעילויות מרתקות והרפתקאות חינוכיות

הקיץ של 2023 מגיע עם קייטנת קיץ Family-First! הקייטנה המושלמת לקיץ מהנה ומשפחתי, המציעה פעילויות מרתקות והרפתקאות חינוכיות בכפר הירוק בלב השרון הפורח. הצוות המקצועי יספק חום ואהבה מסורה לכל ילד וילד, עם תקנות בטיחות מוקפדות ורישיונות משרד החינוך.

מסלולי קייטנת קיץ family – first בכפר הירוק:

קייטנת קיץ Family-First מציעה מסלולים מגוונים ומרתקים המתאימים לכל גיל ותחומי העניין של הילדים.
הקייטנה תפעל במהלך חופשת הקיץ החל מה 23.07.2023 – 24.08.2023 , ניתן להרשם לשבועות בודדים!

קייטנת פמילי – מה בתוכנית?

קייטנת קיץ Family-First מציעה מגוון פעילויות מרתקות כמו ג’אגלינג, אילוף כלבים, גרפיטי, אינדיאנים, קוסמים, אשליות אופטיות, מדע וטכנולוגיה, אומנויות לחימה, תיפוף גוף ברייקדאנס, המירוץ למיליון, DIY, יוגה, קונדיטורים צעירים, מהנדסים צעירים, תאטרון, השרדות, חדר בריחה, ציורי גוף, כדורגל, כדורסל, חוגי חיות, בועות ענק, מוסיקה וחיבה יצירתית.

קייטנת family- first מלא פעילויות מרתקות והרפתקאות חינוכיות.
קיץ בכפר הירוק

גילאים: בוגרי ט.חובה – חובה / בוגרי כיתות א-ג
שעות: 8:30-13:00, צהרון: 13:00-16:00
מיקום: הכפר הירוק

קייטנת יזמות – חשיבה יצירתית

בקייטנת היזמות שלנו, הילדים יחוו חוויות שוברות שיגרה בשילוב סדנאות מאתגרות המפתחות את היכולות האישיות. באמצעות פעילויות יצירתיות, חברתיות ויזמיות, הם ילמדו לבנות אמון בעצמם, לפתור בעיות, להיות סקרנים ולחשוב בצורה יצירתית. הפעילויות כוללות כל שלבי התהליך היזמי – מהדמיון ועד לתוצר הסופי, ומתרחשות בתנועה ועבודה עם סט כלים.

בפעילות שלנו, הילדים יתנסו בעמידה מול קהל ויביאו את ביטוים האישי דרך אמנות הסיפור. הם יחוו ויכירו את תפיסתם הייחודית, שתסייע להם לפתח ולהביע את עצמם בחופשיות. דרך הפעילויות, הם יחזקו את הביטחון העצמי שלהם, ירגישו מסוגלים ויהנו מהתהליך.

שעות: 8:30-15:30
מיועד לבוגרי כיתות א’ – ו’
מיקום: הכפר הירוק – בית ספר תגליות

קייטנת כדורגל – מסלול ספורטיבי במיוחד קייטנת family – first

קייטנת כדורגל היא חוויה מרגשת לילדים המתעניינים בספורט המוביל. במסגרת הקייטנה, הילדים מתאמנים עם מאמנים מנוסים בניהולו של המאמן האגדי אמיר פייגנבאום, משתתפים במשחקים וטורנירים, ומשפרים את כישוריהם בכדורגל. הם גם מתרגשים ומשתפים פעולה עם ילדים אחרים ברמה דומה ולומדים ערכים חשובים כמו עבודת צוות ותחרות הוגנת. קייטנת הכדורגל מציעה חוויה ספורטיבית כיפית ומפתחת את כישוריהם ותחושת הביטחון העצמי של הילדים.

קייטנת הכדורגל מעניקה לילדים הזדמנות להתפתח בתחום הספורט האהוב עליהם ולהנות מחוויה איכותית ומרגשת במשך קיץ חם ומלא אנרגיה.

המחנה יתקיים בתאריכים 30.7-10.8
שעות 8:30-13:00 צהרון: 13:00-15:30
גילאים: 7-12
מיקום: הכפר הירוק – בתוך אולם ממוזג

קייטנת מדעים – DISCOVERY – אקדמיים צעירים

מחנה קיץ מדעי מציע חוויה מרתקת ומעוררת אהבה למדע. בהנחיית מורים מנוסים ומקצועיים, הילדים ילמדו מיומנויות מדעיות ויעשו חוויות מעשיות בנושאים רבים כמו אסטרונומיה, רפואה, כימיה ועיצוב תלת-מימד. הם יקבלו ערכת הרכבה משוכללת ויהנו מהזדמנות לפתח את כישוריהם בתחום המדע. המחנה מציע תוכנית לימוד מגוונת ומרתקת, ומספק חווית למידה משמעותית לילדים.

קייטנות קיץ בארגון הקייטנות של ישראל

שעות: 8:30-15:30
מיועד לבוגרי כיתה א’ עד בוגרי כיתה ו’
מיקום: הכפר הירוק

קייטנת אנגלית – אנגלית בדרך אחרת- ביה”ס אביב

קייטנת family – first השנה בקייטנת הקיץ שלנו יש לכם הכל! נלמד אנגלית בצורה חוויתית בחלק הראשון של היום ואז נצא לפעילויות מרתקות כמו מירוץ למיליון, חידות בריחה, עשיית דברים בעצמך, ועוד.
אתם גם תוכלו להיות חלק מקבוצת הבלשים הצעירים שיבצעו משימות מרתקות. כל זה בשילוב עם השפה האנגלית שנלמד בצורה מהנה ומעוררת השראה. והכל אבל הכל באנגלית!

מחזורים של 10 ימים לפחות עם אפשרות להוספת שבועות (התלמיד ימשיך בתכנית האישית שלו)

למי מיועד? לגילאי 7-17 לפי חלוקה גילאית
שעות : 8:30-15:00
מיקום: הכפר הירוק

מידע כללי קייטנת קיץ family – first

קייטנות הקיץ של family – first פועלות

באישור משרד החינוך ורישיון עסקים של עיריית רמת השרון. הקייטנה מפעילה צוות מורים וצוות אבטחה של הכפר על מנת להבטיח את ביטחון הילדים.

קייטנת family - first  דניאל בקר, מחברת "פמילי" הינה אדם ניסיון בתחום ומציעה ידע וניסיון של 16 שנה בהפקת קייטנות, מה שמבטיח את איכות הקייטנה והשגת המטרות החינוכיות.
בעלים ומייסדת פמילי

לקייטנה יש ביטוח מקיף המקיף ביותר בארץ, מה שמבטיח את הביטחון של הילדים במהלך הפעילות.

דניאל בקר, מחברת “פמילי” הינה אדם ניסיון בתחום ומציעה ידע וניסיון של 16 שנה בהפקת קייטנות, מה שמבטיח את איכות הקייטנה והשגת המטרות החינוכיות.

לסיכום, יש מספר מקומות מוגבל בכל מחזור הקייטנה, ולא ניתן להצטרף לאחר סיום תהליך ההרשמה, מה שמבטיח את איכות החוויה ותשומת הלב לכל ילד בקייטנה.

קייטנות ומחנות קיץ | מגזין נותני שרות

כיתבו תגובה