Skip links

קייטנות קיץ לוד – חוויות מרגשות שלל הפתעות שמחכות רק לילדך

גרים בלוד והסביבה? מחפשים קייטנות קיץ לוד? הקיץ כבר כאן, וזה הזמן לדעת מה העיר לוד מציעה, אילו מסגרות עירוניות ופרטיות יש לעיר לוד להציע השנה. קייטנה בלוד לילדים!

קייטנות קיץ בלוד כבר בפתח, זה זמן לבחון איזו קייטנה תהיה הטובה ביותר עבור ילדיכם. ישנו מגוון עצום של קייטנות בעיר, המציעות פעילויות מרתקות כמו אומנויות, ספורט, יצירה ועוד. קייטנה איכותית פועלת בקבוצות אינטימיות וקטנות, עם צוות מקצועי ומיומן שנותן תשומת לב אישית לכל ילד. זו הזדמנות מצוינת למצוא את הקייטנה הכי מתאימה לצרכים הייחודיים של ילדכם הקיץ הזה בלוד . מומלץ להקדים רישום על מנת להבטיח מקום מבעוד מועד!

רשימת קייטנות קיץ בלוד והסביבה– קייטנה בלוד 2024

ברחבי העיר מציעים מגוון אטרקטיבי של קייטנות מהנות בקיץ לילדים ונוער בלוד. המתנ”סים מפעילים קייטנות כלליות רב-גילאיות, ולצדן מציעים קייטנות מקצועיות וייעודיות.

קייטנת פיתוח מנהיגות צעירה – שרביט

מודל העבודה שפיתחה שרביט מביא לידי ביטוי למעלה משבע שנות ניסיון בעולמות התוכן וההדרכה, מחקרים אקדמיים מהארץ ומהעולם, תובנות ומשובים של אנשי חינוך בכירים – ובעיקר רצון לחולל שינוי תפיסתי ולאפשר לנערים הצעירים להגיע לעולם האמיתי כשהם בטוחים בעצמם ומוכנים יותר.

על מנת לעמוד ביעדים שהציבה לעצמה ולהגיע שוב ושוב להישגים ולתוצאות, איגדה שרביט נבחרת מובילה של מדריכים ומנחים – כולם בעלי ניסיון מוכח בהדרכה או בהנחיית קבוצות, יכולות בין-אישיות, רקע באחד ממקצועות החינוך והפסיכולוגיה ותחושת שליחות.

האם אתה מנהיג מלידה, מה הסממנים להיותך מנהיג טבעי
האם אתה מנהיג מלידה, מה הסממנים להיותך מנהיג טבעי

קייטנת ביה”ס של החופש הגדול בלוד

הילדים ייהנו מתוכנית מגוונת המשלבת בין מערך ההתפתחות והצמיחה של התלמידים לבין פעילות חווייתית והתנסותית דרך למידה משמעותית ומהנה.

הילדים יהנו מתכנים ערכיים, איכותיים ומבוקרים, ויעבדו על טיפוח יכולות בתחומי העשרה, ספורט, מעורבות חברתית ועוד.

קייטנת משרד המדע בלוד – קייטנות קיץ לוד

שבוע קייטנה ב-80 ש”ח בלבד! 🤑

קייטנת העשרה לילדים במספר מוקדים ברחבי העיר. בקייטנה יחוו הילדים ויתנסו במדע, רובוטיקה, אוירודינמיקה, רחפנים, חשמל, תכנות ועוד.

הקייטנה תתקיים בשעות 8:00-13:00 התלמידים יקבלו ארוחת בוקר קלה.

***מספר המקומות מוגבל!!! כל הקודם זוכה***

קייטנות קיץ בלוד

קייטנה עם אישור להפעלת קייטנה בלוד לילדים

על מנת לקבל רישיון עסק לקייטנה יש צורך באישור משרד החינוך, שמגדיר באופן מפורט מהי קייטנה.

מכל אלפי קייטנות הקיץ בישראל, גדלים ומתרחבים כל העת תחומי העניין ונושאי העיסוק המוצעים. בבואכם לבחור קייטנה עבור ילדכם, חשוב לבחון את נושא הקייטנה, משכה והפעילויות שהיא כוללת.

בקייטנות שכוללות יציאות לאתרים ולבריכות יש לוודא שכל האתרים מחזיקים ברישיון עסק בתוקף וכן חברת ההסעות עומדת בכל תנאי החוק שמצויים ב- חוזר מנכ”ל לקייטנות

בחירת קייטנה מורשית ובטוחה חשובה לשלום ילדכם.

מה צריך לבדוק: תהליך רישוי הקייטנה כולל בדיקות מקיפות של רשויות הבטיחות על מנת לוודא עמידה בכל התנאים והנהלים.

רק לאחר אישור כל ההיבטים הבטיחותיים תקבל הקייטנה רישיון הפעלה חתום המעיד על סביבה בטוחה ומותאמת לשהות ילדים. ודאו שהקייטנה שבחרתם מחזיקה ברישיון בתוקף להבטחת שלומם ובטיחותם של ילדכם.

עלות קייטנה בלוד

מחירי הקייטנות העירוניות מגלמים בתוכם סבסוד לכלל ילדי העיר. משפחות, על בסיס כלכלי, המעוניינות בהנחה נוספת, יגישו בקשה בטופס הנחות. החל מ 80 ש”ח לשבוע קייטנה

משרד החינוך מפעיל לחלק מהכיתות הנמוכות בית לחופש הגדול (מידע תמצאו באתר משרד החינוך).

חוק על פיקוח מחירי הקייטנות (כל זכות ) מצורף גם קישור לאתר של  עיריית לוד

קראו עוד אודות ארגון הקייטנות והצטרפו אלינו “יחד יוצרים שינוי” החזון שלנו

כיתבו תגובה

דילוג לתוכן