Skip links

קייטנות הגלישה המומלצות לקיץ 2021

הילדים אוהבים את הים? חולמים לגלוש על הגלים? קייטנות הגלישה הן הזדמנות מדהימה עבור הילדים להתחבר לים ולגלים. כאן תמצאו את קייטנות הגלישה המומלצות לקיץ 2021

קייטנות הגלישה הפכו לטרנד פופולארי במיוחד ולא בכדי. הן מעניקות אפשרות לפעילות שונה ומעניינת לקיץ הקרוב, כזו שתעניק לילד/ה שלכם תחושת שייכות, חיזוק הביטחון העצמי, חיזוק הגוף הענקת כלים להתמודדויות עם קשיים ופחדים והכל בדרך של הנאה רבה.

קייטנת הגלישה ‘קאנטרי’ בחוף הצוק

מחנה_גלישה_קאנטרי

בואו ללמוד לגלוש, להכיר חברים חדשים ולהבין את תורת הים. אנו עובדים בקבוצות קטנות, יחס אישי, צוות מדריכים מנוסה ושיטות אימון מתקדמות. מחנכים את הילדים לשמור על סביבה ימית נקיה ומקפידים על תזונה נכונה וגוף בריא. הגלישה עבורנו היא מקום של חופש והרגעות ובו בזמן התמדה, נחישות וצמיחה.

קייטנת LAKE TLV – גלישה, וויקבורד וסקי מים בכבלים

כל הורה וילד מכירים את המצב הבא – החופש הגדול מתקרב, אתם מחפשים רעיון לפעילות מקורית שתעזור לצעירים להעביר את הזמן בחופש אבל לא מצליחים למצוא משהו שימצא חן בעיני כולם. אם גם אתם מחפשים פעילויות מגניבות לחופש – יש לנו חדשות טובות בשבילכם: מחנה הגלישה של LAKE TLV מחכה לכם.

בימים אלו החלה ההרשמה למחנה הגלישה בחופש הגדול ב-LAKE TLV. המחנה מתאים לילדים מגיל 9 עד 16 aיודעים לשחות, עם ובלי ניסיון קודם בגלישה. המחנה נערך כאן אצלנו באגם שבפארק מנחם בגין בתל אביב ומועבר על ידי מדריכים מנוסים ומקצועיים.

לפרטים נוספים ולהרשמה – לחצו כאן 

GET SURF – בית ספר לגלישה בבת ים

בית הספר GET SURF הוא בית ספר לגלישה שממוקם בחוף תאיו בבת ים. חוף שמספק גלים כל השנה ומאפשר סביבה בטוחה ללימוד גלישה בזכות מבנהו ובזכות מגוון השבירות באזור.

בית הספר עוסק בהדרכה של גלישת גלים וחינוך ימי באופן המקצועי ביותר. אנו פועלים תחת הקפדה על כללי הבטיחות, יחס אישי, ציוד ברמה הגבוהה ביותר וכמובן הטמעת סגנון החיים הייחודי, אהבת הים, הגלים ומלא כיף. הקייטנות פועלות בניהולו של דין אלמוג מטובי הגולשים בישראל, מדריך גלישה מוסמך מטעם וינגייט – המכון הלאומי לחינוך גופני וספורט וחבר בנבחרת בילבונג ישראל.

לפרטים נוספים ולהרשמה – לחצו כאן 

MAYASURF – קייטנת גלישת גלים אישית

אם הילד/ה שלכם לא אוהבים קייטנה המונית ורועשת בה הם הולכים לאיבוד ומתאימה להם מסגרת אישית, אם אתם מסוג ההורים שאינם מעוניינים לבזבז זמן וכסף על “קייטנת בייביסיטר” ומעוניינים שהילד יתקדם בגלישה ויפיק ערך רב לעצמו ולא רק יעביר את הזמן, אם חשוב לכם שהילד יחזור הביתה אנרגטי עם ביטחון עצמי רב ושיפור ביכולת להתמודד עם אתגרים גם בהמשך החיים – קייטנת הגלישה של MAYASURF היא בדיוק הפעילות שתעניק להם את כל זה והרבה מעבר.

ב-MAYASURF ילדכם יוכל ללמוד לגלוש בהנאה רבה ובתשומת לב המובילה לתוצאות.

לפרטים נוספים ולהרשמה – לחצו כאן 

ליגל תרבות ים – קייטנות גלישה וסאפ

מועדון הגלישה “ליגל תרבות ים” הוקם ומנוהל ע”י גל דהן אלוף ישראל לשעבר, מציל ים ובריכה מוסמך, מדריך גלישה בקנה מידה עולמי אשר גלש בכל העולם ומוכר בתחומו בכל הארץ. מנהלת הקייטנות שירן מדריכת גלישה, מדריכת שחייה, אלופת אשדוד לגלישה לשנים 2012 ו-2016, מטפלת התנהגותית בבעיות קשב וריכוז באמצעות גלישה טיפולית.

המקצועיות, הניסיון והידע יוצר סביבה בטוחה, תומכת וחמה לילדכם יחד עם הקניית כישורים ימיים ברמה הגבוהה ביותר. המועדון מקיים קייטנות גלישה בחופשים, שיעורי גלישה וסאפ פרטיים וקבוצתיים, השכרת ציוד, ימי הולדת ואירועים בים.

לפרטים נוספים ולהרשמה – לחצו כאן 

מחנה גלישה, צלילה ושיט

במהלך 28 שנה מחנה הגלישה והשיט שם לו למטרה לפתוח לדור המחר דלת אל הים, ולתת לילדיכם לנסות ולחוות כל אחד מסוגי הספורט הימי כגון: גלישת רוח, שייט, גלישת גלים, צלילה, קיאקים ועוד.

המטרה היא שהילדים יבחרו בעצמם באיזה תחום הם רוצים להתפתח, ואולי בבוא היום גם הם יביאו עוד מדליית זהב לישראל. המחנה ממוקם במרינת תל אביב, מועדון לב הים, צמוד לחוף גורדון. הפעילויות הימיות מתרחשות בחופים שונים. גלישת רוח וקיאקים בחוף הילטון, חוף עם מציל.

לפרטים נוספים ולהרשמה – לחצו כאן

כיתבו תגובה