Skip links

קייטנות קיץ 2020 בחיפה והסביבה

גרים בחיפה והסביבה? ריכזנו כאן עבורכם את כל קייטנות קיץ בחיפה והסביבה!

יש ילדים שתמיד ימצאו דרכים להעסיק את עצמם ולאו דווקא מול המחשב והמסכים. הם נהנים לצייר, הם אוהבים לעצב, הם מסוגלים לשבת שעות ולפסל בפלסטלינה והחופשה אף פעם לא ארוכה מידי עבורם. אך יש כאלה שכל יציאה מהשגרה מצליחה לשעמם אותם ברמה כזו שהוריהם מוכנים לשלם כל סכום ובלבד שהילד יעשה עם עצמו משהו. יש גם את הילדים שההורים שלהם לא זוכים לחופשה בת חודשיים והם מחפשים נואשות פתרון עבור הילד שנשאר בבית לבדו משך שעות ארוכות בכל יום. 

קייטנות בחיפה והסביבה – לילדים שרוצים ליהנות בחופשה

הקייטנות בחיפה והסביבה מציעות את מיטב הפעילות האטרקטיבית לילדים כאשר הם לא יחושו איך הזמן עובר. אטרקציות ייחודיות שיעניקו להם גם את החוויה הלימודית וגם את האקשן שאין קייטנה שתהיה שלמה בלעדיה.

הפעילויות המוצעות כיום בקייטנות בחיפה והסביבה כוללות גם את הטיולים החווייתיים וגם את הפעילות המדעית עם ניסויים מרתקים בנושאים שונים. גם תחום היצירות וההתנסות במגוון חומרים שונים אינו נזנח והילדים נהנים מהיכרות עם חומרים חדשים ומיצירות אומנות היוצאות תחת ידיהם לאחר הדרכה מתאימה.

כיף לילדים – שקט להורים

הורים שנאלצים לצאת לעבודה מידי יום כאשר אין להם כל הנחות בגלל החופש הגדול, יכולים ליהנות מחופשה מדהימה וראש שקט מדאגות לילדים הנמצאים בחופשה, כאשר הם יודעים כי הילדים שלהם נמצאים כולם במסגרת מסודרת שממלאה להם את היום.

כאשר הילד חוזר בצהריים או בערב מהקייטנה גם המשך היום שלו ייראה אחרת, כי אם הוא היה עסוק ומסופק משך שעות הבוקר הרי שהראש שלו יהיה ‘מלא’. כך שגם המשך היום ייראה אחרת מילד שהתעורר מאוחר ‘כי חופש היום’ וכל הבוקר ימרח לו בחוסר מעש ומהצהריים הוא כבר לגמרי יוצא מכלל שליטה והדבר בא ליד ביטוי הן בהתנהגות והן בהתנהלות היגעה לאורך כל שעות היום.

אנחנו ממליצים מאוד לכל הורה וכל ילד, לדאוג לניצול מקסימלי של ימי החופשה בקייטנות. אלו לא יגרעו כלל מתחושה החופשה הדרושה להם כל כך. עצם היציאה מהמסגרת הפורמלית כבר מעניקה להם את החופשה הדרושה והמסגרת של הקייטנה יוצקת לכל זה תוכן איכותי.

כל קייטנות קיץ 2020 בחיפה והסביבה

גרשגורן קייטנות – קייטנות ספורט וכייף

שיטת חופש הבחירה היומי מאפשרת לילדכם לבחור בכל יום חוג אחר מתוך מגוון החוגים המוצעים, כך שילדכם יכול ביום א’ לבחור חוג רולרס, ביום ב’ חוג קוסמות, ביום ג’ הישרדות וכן הלאה. בכל יום, בנוסף לפעילויות הייחודיות ולטבילה בבריכה, הילדים יוכלו לבחור את פעילות החוג בו הם ישתתפו.

שיטת חופש הבחירה היומי נותנת לילדים, על בסיס יומיומי, את החופש לקבל החלטות עבור עצמם. בדרך זו הילדים משתתפים בפעילות ברצון מתוך בחירה אישית, מה שמאפשר הנאה מקסימאלית. כמובן שהילדים יכולים גם לבחור ללכת שוב לחוג שאהבו.

קייטנת ספורט וטניס

מרכז הטניס קייטנת ספורט קייטנת טניס

קייטנות הספורט והטניס של המרכז לטניס בישראל מתקיימות ב-14 מרכזי טניס בפריסה ארצית ונערכות בחודשים יולי ואוגוסט, כאשר בחלק מהמרכזים מתקיימים רק מחזור א’ או ב’. *הקייטנה של המרכז לטניס בחיפה מתאימה לגילי 6 ומעלה בכל הרמות, גם לילדים שאינם מתאמנים במרכז.

מה בתכנית? הרבה מעבר לטניס: טניס, קטרגל במגרשי דשא סינטטי, I CLIMBE, בריכה, כושר גופני, תחרויות, פארק מים, משחקי מים ואטרקציות נוספות.

קייטנת ספורט ימי

גלישת גלים, סאפ, קייט סרפינג, קיאקים, גלישת רוח שייט וכו‘.

קייטנת תיאטרון

הבמה בתאטרון הסטודיו

קייטנת ההפקה המסורתית של תיאטרון “הסטודיו” מפגישה את הילדים והנוער עם עולם התיאטרון מאחורי הקלעים ועל הבמה. במסגרת הקייטנה יעברו המשתתפים והמשתתפות חוויה אמיתית של יצירת הצגה מא’ ועד ת’:

  • עבודה עם במאי/ת מקצועי/ת.
  • שינון תפקיד בעל פה.
  • עבודה על דמות בשיתוף פרטנרים.
  • פיתוח דיבור נכון ושפת גוף.
  • יצירת תלבושת ותפאורה ועוד…

עוד בקייטנת תיאטרון חיפה:

  • ארוחת בוקר
  • שמירה במקום
  • צוות הדרכה מקצועי

הקייטנה תתקיים השנה ב-2 מחזורים. במסגרת הקייטנה ייהנו הילדים מסדנאות תאטרון ויפיקו הצגה בבנה הראשית.

קיץ מהנה…